O nás

Vaříme, aby Vám chutnalo !

Jsme Plzeňská baštírna, veřejná jídelna s rozvozem pro veřejnost. Naši kuchyni jsme zrekonstruovali a vybavili moderním zařízením pro přípravu jídel. V současné době dodáváme do většího počtu místních firem, škol a domácností. Každý den výběr z čerstvé polévky, 3 druhů hlavních jídel z kuřecího, vepřového a hovězího masa, jednoho bezmasého hlavního jídla, dvou druhů salátu a třech druhů minutek. Osobně denně dohlížíme na kvalitu připravovaných jídel před prodejem na místě nebo dodávkou k Vám, aby bylo vše v pořádku k Vaší maximální spokojenosti.

Čerstvé ingredience bez umělých dochucovadel, koloniální dodavatelé surovin, velké porce a jednoduše skvělá kuchyně
- Dostatečně velké porce
- Denně výběr ze 7 druhů hlavních jídel a 2 druhů salátů
- Dodáváno v zatavovacích miskách (jednoduše v misce ohřejete, zkonzumujete a vyhodíte), při větším počtu porcí do firem možnost zřízení výdeje pro zaměstnance (dovoz v termonádobách a následný výdej na talíře)
- Rozvoz zdarma až k Vašim rukám
- Platba při objednávce na více dní na konci týdne
- Možnost platit v hotovosti, kreditní kartou, stravenkami nebo stravenkovou elektronickou kartou  (Sodexo, Edenred, Up, Naše stravenka - Lidl,Kaufland)
- U firem možnost platit formou faktury za celý měsíc
Hlavní jídla za 69,- za oběd a polévky za 14,- za porci při odběru 3 a více porcí hlavních jídel v jeden den na jednu objednávku.